Specjalista ds. rekrutacji i zatrudnienia zewnętrznego

Flexidea Sp. z o.o.

Radomsko, łódzkie

Dlaczego FLEXIDEA?

Celem FLEXIDEA jest wspieranie w działaniach osób aktywnych na rynku pracy. Jesteśmy gotowi do pomocy wszystkim tym, którzy świadomie poszukują pracodawcy, są zorientowani na rozwój zawodowy lub po prostu zmieniają pracę. Możesz liczyć na nasze doświadczenie i kontakty na lokalnych rynkach pracy. Stanowimy wsparcie dla Ciebie na każdym etapie starań o wymarzone stanowisko. Z nami znalezienie pracy pełnej wyzwań i satysfakcji może okazać się dużo łatwiejsze.
Dzięki bliskiemu kontaktowi z pracodawcami dowiadujemy się najszybciej o nowych wakatach i potrzebach personalnych. Naszymi partnerami są renomowane firmy, o stabilnej i ugruntowanej pozycji, znane niejednokrotnie z dbałości o rozwój swych pracowników.
Jeśli oczekujesz łatwego i profesjonalnego doradztwa w znalezieniu pracy - skontaktuj się z FLEXIDEA!

Miejsce pracy: Radomsko

Główne zadania:

  • kompleksowa realizacja rekrutacji na stanowiska produkcyjne i administracyjne
  • stałe budowanie bazy kandydatów, aktywne pozyskiwanie osób dedykowanych do projektów
  • bieżąca współpraca i obsługa klientów z zakresu pracy tymczasowej
  • obsługa administracyjna realizowanych projektów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości lokalnego rynku pracy
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność w działaniu
  • wysokie zdolności interpersonalne
  • dobra znajomość MS Office
  • prawo jazdy kategorii B

Kandydatom oferujemy:

  • ciekawą pracę w młodym dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania oparty na wynagrodzeniu zasadniczym oraz premii

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.