Specjalista ds. rekrutacji i szkoleń

ViaCon Sp. z o.o.

Rydzyna k. Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma ViaCon, należąca do europejskiej grupy ViaCon, założonej w 1986 roku, lider na polskim rynku w zakresie produkcji stalowych przepustów z blachy falistej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Rydzyna

Zadania:

  • Selekcja i rekrutacja przyszłych pracowników,
  • Analiza potrzeb szkoleniowych,
  • Rozwój i motywacja pracowników,
  • Skuteczne wykorzystanie potencjału zatrudnionych pracowników,
  • Tworzenie systemów motywacyjnych.

Idealni kandydaci powinni spełniać następujące wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku,
  • Kreatywność, uczciwość, rzetelność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji, komunikatywność,
  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office (Word, Excel).

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę na pełen etat,
  • Dobrą atmosferę pracy i solidne wsparcie ze strony naszego zespołu,
  • Program szkoleń celem ciągłego osobistego rozwoju.

Aplikacje (cv + list motywacyjny) prosimy kierować poprzez przycisk "Aplikuj".

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Zgłoszenia przyjmujemy do 08.04.2018 roku.

Prezentacja firmy

ViaCon Polska należy do europejskiej grupy ViaCon założonej w 1986 r. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa