Specjalista ds. rekrutacji i szkoleń (k/m)

HR & more

Sulejówek / Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, firmy rodzinnej która prężnie rozwija się w obszarze usług gastronomicznych / cateringowych poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty ds. rekrutacji i szkoleń.

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• Prowadzenie procesów rekrutacyjnych głównie pracowników na produkcję
• Opracowywanie i wdrażanie narzędzi rekrutacji i selekcji kandydatów w tym tworzenie polityki Employer Brandingu,
• Budowanie i dbałość o komunikację wewnętrzną oraz zewnętrzną
• Wdrażanie wszelkich narzędzi i procesów związanych z budowaniem polityki HR w organizacji

Nasz klient oferuje:

• Pracę w zespole, dla którego atmosfera i wzajemne relacje są najważniejsze
• Dużą samodzielność działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów
• Możliwość rozwoju zawodowego i zbudowania podległego zespołu
• Elastyczne godziny pracy

Wymagania

• Około 2 lata doświadczenia w obszarze miękkiego HR

• Mile widziane doświadczenie w firmach produkcyjnych lub w rekrutacji pracowników na produkcję
• Śmiałość, komunikatywność oraz umiejętność budowania relacji
• Nastawienie na cel i zadaniowość
• Duży poziom kreatywności i poszukiwanie niestandardowych rozwiązań
• Samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w usługach z zakresu human resources. Począwsz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja