Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju/HR Generalist

OTTO Work Force

Września, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Września

OTTO Work Force Polska dla firmy swojego Klienta, globalnego producenta elementów do branży automotive poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Rekrutacji i Rozwoju - HR Generalist

Miejsce pracy: Września koło Poznania

Nr ref. HRG/MO/08/16

Zadania:

• udział w tworzeniu oraz realizacji strategii personalnej w zakładzie pracy
• rozwijanie lub tworzenie narzędzi polityki personalnej („HR miękki") - system ocen okresowych, wartościowanie stanowisk pracy, komunikacja wewnętrzna, employer branding itd.
• współprowadzenie procesów rekrutacji wraz z managerami działów
• współpraca z dostawcami usług (rekrutacje, szkolenia itp.)

Wymagania:
• kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży automotive
• dobra znajomość j. angielskiego
• wiedza z zakresu prawa pracy
• znakomite umiejętności interpersonalne i umiejętność budowania przyjaznych relacji
• sumienność i skrupulatność, kreatywność
• wysoka świadomość biznesowa - zdolność do analizy procesów biznesowych

Oferujemy:
• odpowiedzialną pracę w dynamicznej firmie w międzynarodowym środowisku
• stabilne warunki zatrudnienia
• możliwość poszerzenia swojej wiedzy dzięki bardzo szerokiemu zakresowi obowiązków w firmie o wysokich standardach jakościowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.