Specjalista ds. Rekrutacji i Rozliczeń z PFRON

Awima Sp. j.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się firma świadcząca kompleksową obsługę nieruchomości komercyjnych działająca na terenie Warszawy i okolic w związku z rozwojem firmy poszukuje do swojego zespołu:

Zakres obowiązków:

  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Aktywna współpraca z kierownikami obiektów
  • Pierwszy kontakt z osobami poszukującymi pracy
  • Uzupełnianie oraz aktualizacja firmowej bazy danych
  • Utrzymywanie i budowanie pozytywnych relacji z kandydatami
  • Sporządzanie pełnej dokumentacji do PEFRON oraz Urzędów Pracy (wniosków, deklaracji, informacji, pism) w części formalnej i finansowej
  • Monitorowanie tendencji na rynku pracy
  • Organizacja spotkań rekrutacyjnych

Oczekiwania wobec kandydatów

  • Doskonałe zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność redagowania ogłoszeń
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • Nastawienie na realizację celu, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Innowacyjne podejście w docieraniu do kandydatów
  • Wykształcenie min. Średnie,

Zainteresowanym kandydatom oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia- umowa o pracę po okresie próbnym
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i ciągły rozwój zawodowy

Prezentacja firmy

Awima to grupa firm świadcząca usługi w zakresie obsługi nierucho... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Administracja biurowa