Specjalista ds. rekrutacji i koordynacji pracowników w krajach niemieckojęzycznych

HR Investment Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą na rynku polskim, holenderskim i niemieckim, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 4755. Jesteśmy firmą świadczącą najwyższej jakości usługi związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi obejmujące outsourcing personalny, doradztwo personalne oraz konsultacje HR.

Do naszego biura we Wrocławiu zatrudnimy :

Specjalistę ds. rekrutacji pracowników w krajach niemieckojęzycznych.

  • aktywne poszukiwanie kandydatów i analiza aplikacji pod kątem prowadzonych procesów rekrutacyjnych,
  • współpraca z działem handlowym oraz działami wewnętrznymi w celu poprawnej realizacji bieżących projektów oraz zadań,
  • dbanie o wizerunek firmy i zapewnienia jak najwyższej jakości świadczonych usług
  • raportowanie działań rekrutacyjnych

Oferujemy:

  • umwę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dobrze zorganizowane stanowisko pracy,
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, lub ostatni rok studiów
  • duża chęć do pracy i rozwijania własnych kompetencji
  • znajomość j. niemieckiego – w stopniu podstawowym – mile widziana
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dużym atutem będzie znajomość branży HR i doświadczenie w przeprowadzaniu projektów rekrutacyjnych
  • prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja