SPECJALISTA DS. REKRUTACJI I KONTAKTU Z KLIENTEM (POZNAŃ)

Cosmoworker

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Rekrutujemy do rekrutacji. :]

Poszukujemy współpracownika do wspólnej pracy w naszym biurze w stolicy Wielkopolski.

Wymagana dobra znajomość języka angielskiego, dobra organizacja pracy i łatwość nawiązywania kontaktów z kandydatami i klientami.

Rekrutacja pracowników stałych i tymczasowych do pracy za granicą - Holandia, Belgia, Czechy i Niemcy.

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtrafniejszych ofert pracy dla kandydatów różnych specjalizacji.

Posiadamy liczne oferty pracy w różnych branżach na terenie Holandii, Belgii, Niemiec, Czech, Danii oraz Polski.

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami oferty.

Opis stanowiska:

  • rekrutacja pracowników stałych i tymczasowych do pracy za granicą - Holandia, Belgia, Czechy i Niemcy,
  • samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych metodami e-rekrutacji,
  • weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji,
  • łączenie kandydatów z ofertami pracy,
  • przedstawianie kandydatom ofert pracy,
  • aktywne przedstawianie kandydatów przyszłym pracodawcom,
  • koordynacja procesów zatrudnienia,
  • prace administracyjne,
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami, pracownikami oraz pracodawcami.

Wymagania:

  • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu,
  • dobra organizacja pracy,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy w rozwijającej się małej firmie,
  • udział w interesujących projektach rekrutacyjnych dla wielu międzynarodowych klientów,
  • szansę realizacji własnych pomysłów,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Prezentacja firmy

Agencja pracy Cosmoworker od 2006 roku z powodzeniem poszukuje najtraf... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca HR / Kadry / Rekrutacja