Specjalista ds. rekrutacji i kadr

InterKadra Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Częstochowa

Obowiązki:

• budowanie i zarządzanie bazą Kandydatów,
• rekrutacja i selekcja Kandydatów zgodnie w ustalonymi standardami,
• przygotowywanie raportów rekrutacyjnych,
• redagowanie i aktualizacja ogłoszeń rekrutacyjnych,
• bieżąca obsługa pracowników tymczasowych,
• utrzymywanie dobrych relacji z Klientem,
• współpraca z urzędami pracy i innymi instytucjami,
• praca w terenie - organizacja giełd pracy i akcji promocyjnych.

Wymagania:

• doświadczenie w branży usług personalnych i znajomość rynku pracy (mile widziane w Agencji Pracy Tymczasowej
• znajomość technik rekrutacji i selekcji,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• dobra znajomość obsługi komputera (MS Office) oraz urządzeń biurowych,
• bardzo dobra komunikatywność i wysoka kultura osobista,
• wykształcenie wyższe,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• duże wsparcie merytoryczne ze strony managera i innych specjalistów,
• możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
• szkolenia wewnętrzne,
• realne szanse awansu i rozwoju zawodowego,
• prywatna opieka medyczna,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• możliwość realizacji ciekawych projektów rekrutacyjnych,
• miłą atmosferę pracy.

 W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.