Specjalista ds. Rekrutacji i Kadr

HOSTEN POLSKA Sp. z o.o. Sp. k

26-600 Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Rekrutacja i selekcja pracowników,
• Terminowa realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne, średniego i niższego szczebla,
• Przeprowadzanie wstępnych rozmów i spotkań rekrutacyjnych z potencjalnymi kandydatami,
• Przygotowywanie raportów ze spotkań rekrutacyjnych dla Zarządu,
• Przygotowywanie opisów stanowisk,
• Publikacja ogłoszeń na portalach internetowych,
• Budowanie i utrzymywanie relacji z kandydatami i portalami rekrutacyjnymi,
• Wsparcie działu kadr w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej,

Wymagania

• Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Organizacja pracy na bardzo wysokim poziomie, dynamizm i samodzielność w działaniu
• Umiejętność pracy w zespole oraz ustalania priorytetów
• Umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz obsługi komputera
• Wysoka kultura osobista i komunikatywność
• Rozwinięte umiejętności interpersonalne
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Wykształcenie wyższe
• Znajomość języka obcego (mile widziana)

Oferujemy:
• Pracę pełną wyzwań, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Zatrudnienie na pełen etat

Prezentacja firmy

Hosten Polska to producent najwyższej jakości profili oraz systemów osło... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja