Specjalista ds. Rekrutacji i Employer Branding

SMT Software Services S.A.

Białystok, podlaskie

Od: SMT Software Services S.A.
Miejsce pracy: Białystok

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja

Obowiązki:

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska z branży IT
  • Współpraca z działem rekrutacji, działem sprzedaży, kadrą menadżerską oraz specjalistami IT
  • Wybór kandydatów najbardziej dopasowanych do aktualnych potrzeb
  • Poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Długofalowe budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z pracownikami
  • On-boarding nowych pracowników
  • Nawiązywanie współpracy z biurami karier i kołami naukowymi
  • Aktywne budowanie wizerunku firmy
  • Udział w targach pracy i/lub konferencjach organizowanych dla pracowników z sektora IT
  • Wsparcie działań kadrowych

Oferujemy:

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Kursy z języka angielskiego
  • Szkolenia techniczne
  • Atrakcyjne warunki finansowe
  • Bogaty pakiet socjalny
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym zespole
  • Mnóstwo pozytywnej energii

Wymagnia:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze rekrutacji na stanowiska IT lub w pracy w biurze karier
  • Wykształcenie wyższe lub student/ka ostatnich lat
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Samodzielność i kreatywne podejście do pracy
  • Umiejętność pracy w trybie wielozadaniowym pod presją czasu

Dodatkowe atuty:

  • Wiedza o rynku pracy w branży IT
  • Wiedza z szeroko pojętego miękkiego HR

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software Services Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. oraz spółki zależne, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).