Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji

Pro-Senior Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Agencja Opieki PRO-SENIOR Sp. z o.o (KRAZ 6933) działająca w wyspecjalizowanych usługach 24 godzinnej opieki nad osobami starszymi w Niemczech poszukuję osobę na stanowisko:

Od: Pro-Senior Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Opole

PRO-SENIOR Sp. z o.o.

Firma PRO-SENIOR Sp. z o.o. (KRAZ 6933) działająca w wyspecjalizowanych usługach 24-godzinnej opieki

nad osobami starszymi w Niemczech poszukuje osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • planowanie i przeprowadzanie procesów rekrutacji i selekcji kandydatów (publikacja ogłoszeń, selekcja aplikacji, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, sporządzanie opinii )
  • prowadzenie aktywnych działań rekrutacyjnych zgodnych z planami zatrudnienia i bieżącymi potrzebami firmy (m.in udział w Targach Pracy, współpraca z PUP, poszukiwania alternatywnych źródeł pozyskania kandydatów)
  • przygotowanie do zatrudnienia i opieka nad kandydatami
  • budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów, koordynacja dokumentacji personalnej kandydatów
  • udział w bieżących pracach administracyjno- biurowych
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:

  • dobra znajomość języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
  • znajomość rynku usług 24 h opieki osób starszych - będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie m.in średnie
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i pracy w zespole
  • inicjatywa, kreatywność oraz dynamika w działaniu
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole i miłą atmosferę pracy
  • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • możliwość wykorzystania znajomości języków obcych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"