Specjalista ds. Rekrutacji i Administracji

Plus Kadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę klientów oraz koordynację, realizację i administrację projektów rekrutacyjnych.

Zadania na stanowisku:

• Utrzymywanie i rozwijanie wysokich standardów współpracy z Klientami.
• Opieka nad pracownikami tymczasowymi.
• Aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy.
• Udział w targach pracy oraz organizowanie terenowych akcji rekrutacyjnych.
• Rekrutacja i selekcja kandydatów.
• Zatrudnianie pracowników tymczasowych.
• Obsługa administracyjna pracowników tymczasowych.
• Sporządzanie rozliczeń czasu pracy pracowników tymczasowych.
• Współpraca z wewnętrznymi działami firmy.
• Raportowanie wyników pracy do przełożonego.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Wiedza z zakresu rekrutacji i selekcji.
• Wiedza z zakresu prawa pracy.
• Komunikatywność i wysoka kultura osobista.
• Bardzo dobra organizacja pracy.
• Samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania.
• Znajomość pakietu MS Office.
• Prawo jazdy kat. B wraz z praktyką.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego.
• Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
• Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz premie powiązane z wynikami pracy.
• Pakiet dodatkowych benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aktualnego CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.