Specjalista ds. Rekrutacji - Headhunter

The Farm 51 Group S.A.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w tworzeniu gier komputerowych. Painkiller Hell and Damnation, Deadfall Adventures, Chernobyl VR Project – to nasze produkcje. Obecnie pracujemy nad projektami Get Even i World War 3.

Stawiamy na stały rozwój organizacji i zawsze podążamy za nowymi trendami na rynku. Naszym głównym atutem jest zespół. Zgrana paczka ludzi kochających gry, a przede wszystkim świetnie potrafiących je tworzyć. Cenimy wiedzę, umiejętności i doświadczenie, ale nie mniej ważny jest zapał i zaangażowanie.

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  • realizacja procesów rekrutacji,
  • aktywne poszukiwanie kandydatów na rynku pracy (DS, ES, itp.),
  • udział w imprezach i spotkaniach branżowych, targach itp.
  • prowadzenie rozmów z kandydatami,
  • współpraca z partnerami biznesowymi,
  • dbanie o wizerunek Firmy na rynku pracy i w branży,
  • udział w projektach z obszaru HR.

OFERUJEMY:

  • współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku i o międzynarodowym zasięgu działania,
  • możliwość uczestniczenia w tworzeniu projektów innowacyjnych technologicznie i artystycznie,
  • dostęp do najnowszych technologii,
  • elastyczne godziny pracy,
  • pomoc przy relokacji,
  • możliwość ciągłego rozwoju,
  • pakiet socjalny.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane psychologia, socjologia, ZZL),
  • poparte sukcesami doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji w branży IT,
  • mile widziana znajomość rynku gier komputerowych,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność nawiązywania i budowania relacji z ludźmi,
  • mobilność i dyspozycyjność do odbywania wyjazdów służbowych,
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone projekty,
  • umiejętność pracy pod presją czasu, w często zmieniającym się środowisku,
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, a jednocześnie dobrej współpracy z zespołem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy doświadczoną firmą specjalizującą się w tworzeniu gier komputer... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja