Specjalista ds. rekrutacji - bezpłatne szkolenia

Efektywniej s.c.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy specjalisty ds. rekrutacji do prowadzenia projektu unijnego z województwa pomorskiego
Projekt zakłada prowadzenie bezpłatnych szkoleń (5 dni na grupę) z zakresu efektywności energetycznej, audytów energetycznych, optymalizacji zużycia mediów oraz odnawialnych źródeł energii w przedsiębiorstwach .

Zakres obowiązków:

- aktywne poszukiwanie uczestników szkoleń

- zrekrutowanie grup szkoleniowych z małych i średnich przedsiębiorstw (każda grupa liczy 12 uczestników , np. w jednej grupie mogą być 3 średnie przedsiębiorstwa, które wydelegowały po 4 pracowników na szkolenie). Może być również jedna firma, która wydeleguje 12 pracowników.

- wypełnianie dokumentów rekrutacyjnych z uczestnikami wraz z umową szkoleniową

Wynagrodzenie: 2 000zł netto za każdą zrekrutowaną grupę 12 osobową. W przypadku zrekrutowania 3 grup w miesiącu bonus w wysokości 500zł (łącznie 6500zł za 3 grupy)

Wymagania

Od kandydata/kandydatki oczekujemy:

- zainteresowanie tematyką audytów energetycznych i OZE

- terminowości w powierzonych zadaniach

- komunikatywności

- wykształcenia wyższego

- dobrej znajomości MS Office

- doświadczenia zawodowego przy rekrutacji do projektów unijnych lub współpracy z klientami

- bardzo dobrej organizacji pracy

- prawo jazdy kat. B i własny samochód

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności firmy EFEKTYWNIEJ jest kompleksowe świad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/09/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa