Specjalista ds. Rekrutacji (360˚)

Sales For

Warszawa, mazowieckie

Sales For

SALES FOR jest butikową, ale dynamicznie rozwijającą się firmą doradztwa personalnego z szerokim portfolio renomowanych klientów. Nasze usługi zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta, wspieramy rozwój jego organizacji, doradzamy w kwestii nowych rozwiązań, przez co jesteśmy ogromnie cenieni.

Jeśli wyznajesz podobne do naszych zasady oraz jesteś osobą energiczną, przebojową, chcesz realizować swoje pomysły i lubisz wyzwania, dołącz do nas!

Główne obowiązki:

  • Realizacja ciekawych projektów rekrutacyjnych – rekrutacja stała,
  • Współpraca z klientami będącymi liderami w swojej branży,
  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Pełne angażowanie się w rozwój firmy oraz kolegów i koleżanek w zespole – działamy wspólnie i wzajemnie się wspieramy.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Rekrutera lub Researchera również w rekrutacji tymczasowej,
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,
  • Dobra znajomość j. angielskiego – warunek konieczny,
  • Umiejętność obsługi programów MS Word i Excel oraz swobodnego poruszania się w internecie,
  • Gotowość do wyjścia poza schematy,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szansę skupienia się na rekrutacji i kontakcie z Kandydatem,
  • Możliwość rozwoju jako rekruter w wybranej branży,
  • Możliwość współpracy z ekspertami o wieloletnim doświadczeniu w branży usług HR,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (pensja podstawowa + prowizja),
  • Pomoc przy relokacji w razie potrzeby.
Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby są proszone o przesłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Sales For