Specjalista ds Reklamy

Trade Service

Kraków, 31-625, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie zamówień na kompleksowe usługi marketingowe (marketing internetowy) dla małych i średnich firm oraz rozwijanie relacji z Klientami w zakresie obsługi handlowej i doradztwa w doborze nowoczesnych rozwiązań marketingowych dla firm. Pełna oferta na stronie Evos.

Wymagania

- znajomość rynku reklamy i zagadnień marketingu,
- umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z Klientem oraz umiejętność analizy potrzeb Klienta,
- umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji,
- zdolności negocjacyjne,
- zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność i wysoka motywacja do pracy,
- kreatywne i ambitne podejście do postawionych zadań,
- dobra organizacja pracy,
- wysoka kultura osobista,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Account Management