Specjalista ds. reklamy w dziale online

Petstar Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wydawca największych polskich portali zoologicznych psy(doc)pl i koty(doc)pl oraz właściciel magazynu „Mój pies i kot” oraz innych projektów w branży poszukuje osoby na stanowisko:

Możesz już od zaraz:

zarabiać naprawdę dobrze;

pracować na świetnych nośnikach reklamowych, jakimi są powstające właśnie nowe wersje portali i nowe aplikacje;

zajmować się w pracy produktami dla zwierzaków, które być może masz i wiesz więcej niż niejeden sprzedawca w sklepie zoologicznym czy nawet producent;

przebywać z ludźmi, którzy rozumieją Twoją ciężką pracę i w każdej chwili gotowi są pomóc;

współtworzyć i mieć wpływ na to, jak wygląda Twoje narzędzie pracy;

pracować w willi na Mokotowie, w miłym, kameralnym zespole ludzi, kotów i psów.

Zakres obowiązków:

pozyskiwanie klientów na powierzchnie i usługi reklamowe Petstar;

tworzenie kompleksowych ofert i obsługa posprzedażowa klientów;

realizowanie założonych planów sprzedażowych;

współpraca z redakcjami portali i pism przy realizacji planów sprzedażowych;

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (podstawa + prowizja);

elastyczną formę zatrudnienia;

możliwość stałej współpracy po 1-miesięcznym okresie próbnym;

realną możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie mediowej.

Oczekujemy:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • pasja do zwierząt - mile widziana.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Prezentacja firmy

Petstar Spółka z ograniczoną odpwiedzialnością

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja