Specjalista ds. reklamy (sprzedaż powierzchni reklamowych)

LoveKraków Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracownika na stanowisko Specjalisty ds. reklamy, którego zadaniem będzie aktywna sprzedaż powierzchni reklamowych w mediach należących do grupy LoveKraków Sp. z o.o. w Krakowie (Internet, Video).

Obowiązki:

- wyszukiwanie klientów-reklamodawców,

- tworzenie indywidualnych ofert oraz pomysłów na kampanie reklamowe,

- bieżący kontakt i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,

- sprzedaż powierzchni reklamowych.

Wymagania:

- doświadczenie w sprzedaży,

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży powierzchni reklamowych (ew. praca w agencji reklamowej, domu mediowym).

Praca płatna - warunki do ustalenia podczas rozmowy. Wysokie prowizje.

Praca może być rozpoczęta od zaraz.

Prezentacja firmy

LoveKraków.pl to krakowski portal informacyjny, dostarczające naj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja