Specjalista ds. reklamy i marketingu

Progressive

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

• przygotowywanie materiałów graficznych do druku jak i do zastosowań w internecie

• przygotowywanie i wysyłka mailingów (Freshmail)

• aktywny kontakt i współdziałanie z działami marketingu galerii handlowych oraz agencją PR

• działania w sferze marketingu internetowego, portali społecznościowych

• przygotowywanie, wdrażanie i kontrolę akcji promocyjnych

• aktywne uczestnictwo w budowie planu marketingowego dla marki „Czas na Herbatę"

• kontrolę budżetu marketingowego oraz mierzenie efektywności działań marketingowych

Wymagania

Wymagania

• bardzo dobra znajomość ADOBE Ilustrator, ADOBE Photoshop, CorelDRAW

• biegła obsługa komputera, MS OFFICE

• wykształcenie w zakresie marketingu i reklamy lub ostatni rok studiów

• umiejętność planowania i realizacji działań marketingowych

• znajomość zasad komunikacji związanej z funkcjonowaniem portali społecznościowych

• kreatywność, odpowiedzialność, samodzielność

• dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

• mile widziane portfolio z wykonanymi pracami graficznymi (max. 5MG)

Oferujemy:

• pracę na samodzielnym, kreatywnym stanowisku

• długofalową współpracę w strukturach stabilnej organizacji – lidera w swojej kategorii

• atrakcyjne warunki finansowe

• możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Zajmujemy się importem i sprzedażą herbat wysokogatunkowych oraz akcesor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media