Specjalista ds. reklamy Google Ads (SEM)

TOPSEARCH Sp. z o.o.

20-704 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Praca stacjonarna na pełny etat w biurze w Lublinie (poniedziałek - piątek od 9:00 do 17:00).

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie kampanii reklamowych w Google Ads m.in.: strategia, dobór słów kluczowych, tworzenie tekstów reklamowych,
  • analiza wyników, wyciąganie wniosków i przeprowadzanie optymalizacji,
  • tworzenie cyklicznych raportów,
  • analiza zachowań użytkowników,
  • konfiguracja i wdrażanie kodów trackingowych,
  • współudział w tworzeniu nowych narzędzi i rozwiązań wspomagających pracę.

Oferujemy:

  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole,
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju i zdobycia wiedzy w najszybciej rozwijającym się segmencie rynku w Polsce,
  • szkolenia z zakresu oferowanych usług,
  • uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach branżowych,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • dobrą atmosferę pracy i życzliwość współpracowników.

Wymagania

  • zainteresowania marketingiem, reklamą, mediami społecznościowymi,
  • znajomości zasad ortografii i poprawnej polszczyzny,
  • umiejętności analogicznego myślenia i wyciągania wniosków z danych liczbowych,
  • dokładności oraz zwracania uwagi na szczegóły,
  • odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone projekty,
  • komunikatywności,
  • znajomości języka angielskiego przynajmniej w stopniu podstawowym.

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia kampanii w Google Ads,
  • posiadanie certyfikatów Google,
  • styczność z Google Analytics,
  • znajomość GTM,
  • podstawy HTML, tworzenia stron i grafiki.

Słowa kluczowe: google, sem, ads, google ads, adwords, reklama, gtm, analytics, analityka, reklamy, marketing, facebook, youtube, gdn, excel, ppc, marketing online, reklama online, marketing internetowy, wyszukiwarka, wyszukiwarki

Prezentacja firmy

TopSearch to agencja marketingu internetowego wywodząca się z obszaru SE... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja