Specjalista ds. Reklamacji

Klient infoPraca.pl

Stryków, łódzkie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Stryków

ZADANIA:

  • przyjmowanie, rejestrowanie i rozpatrywanie reklamacji,
  • obsługa klientów w zakresie procesu reklamacyjnego,
  • tworzenie raportów i zestawień

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy w pracy w dziale reklamacji lub obsługi klienta w branży TSL (warunek konieczny),
  • komunikatywność,
  • znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel,
  • samodzielność w działaniu, umiejętność podejmowania decyzji.

OFERUJEMY:

  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość uczestniczenia w rozwojowych projektach,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.