Specjalista ds. Reklamacji

Adecco Poland Sp. z o.o.

Legnica, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Legnica

Opis stanowiska:

  • Przyjęcie reklamacji od klientów, analiza oraz weryfikacja podjętych działań
  • Opracowanie reklamacji do dostawców (raport, kontakt z dostawcą, analiza, monitorowanie jakości dostaw)
  • Kompletne opracowanie procesu reklamacyjnego
  • Analiza i ocena działań podjętych w wyniku reklamacji
  • Kontakty z centralą w Niemczech i firmami siostrzanymi oraz bezpośrednimi/ pośrednimi klientami, dostawcami
  • Kontakty z zewnętrznymi usługodawcami (np. laboratoria, firmy sortujące)
  • Nadzór nad prowadzoną dokumentacją techniczną i jakościową
  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych,
  • Systematyczne raportowanie wyników swojej pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane techniczne, lub z zakresu Zarządzania Jakością
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, w branży motoryzacyjnej na podobnym stanowisku
  • Znajomość dokumentacji jakościowej związanej z opracowaniem procesu reklamacyjnego od klienta i do dostawcy
  • Umiejętność posługiwania się urządzeniami kontrolno- pomiarowymi, rysunkami technicznymi
  • Bardzo dobra /dobra znajomość języka niemieckiego lub / angielskiego (mowa, pismo)
  • Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Umiejętność obsługi portali klientowskich (np. B2B)
  • Umiejętność obsługi systemu SAP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u Klienta
  • Dogodne godziny pracy 8-16
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Oferta dotyczy pracy STAŁEJ.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.
Przyjdź do naszego biura w Legnicy, ul. Wjazdowa 3/1a bądź zadzwoń 695 066 624

Śledź nasze aktualne oferty pracy na facebooku: Adecco-pracuj-w-Legnicy
Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!

Numer referencyjny: SCSSR/09/18/LEG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.