Specjalista ds. Rejestracji Wyrobów Medycznych / Regulatory Affairs Specialist

Hasco-Lek S.A.-Przedsiębiorstwo Produkcji Farnaceutycznej

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • definiowanie kategorii wyrobów medycznych oraz odpowiednich wymagań i ścieżek rejestracyjnych w celu wprowadzenia produktu do sprzedaży zgodnie z lokalnymi i międzynarodowymi wymaganiami (znakowanie CE, wymagania na innych rynkach),
  • sporządzanie dokumentacji rejestracyjnej wyrobów medycznych, oraz biologicznej oceny wyrobów medycznych,
  • kontakty z krajowymi oraz międzynarodowymi urzędami kompetentnymi oraz innymi organizacjami w związku z rejestracją produktów,
  • ocena proponowanych zmian pod względem wymagań rejestracyjnych.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość wymagań rejestracyjnych dot. wyrobów medycznych,
  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne, chemiczne, biologiczne, biotechnologiczne,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • odpowiedzialność oraz sumienność,
  • komunikatywność pozwalająca na współpracę z urzędami polskimi i zagranicznymi w zakresie wymogów prawnych dot. rejestracji wyrobów medycznych,
  • dobra organizacja pracy własnej, samodzielność i skrupulatność w opracowywaniu dokumentacji.

Oferujemy:

  • pełnowymiarowe zatrudnienie w oparciu o umowę o prace,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • możliwości rozwoju i szkoleń dopasowanych do stanowiska,
  • dostęp do bogatego pakietu socjalnego.