Specjalista ds. Rejestracji Wyrobów Medyc (m/f)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wszelkie procesy związane z rejestracją wyrobów medycznych oferowanych przez klienta zgodnie z wewnętrznymi regulacjami i standardami.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży medycznej, będącej liderem w swojej specjalizacji, poszukujemy kandydata na stanowisko Specjalista ds. Rejestracji Wyrobów Medycznych.

Opis stanowiska

  • Kompleksowa obsługa procesu składania powiadomień do Urzędu (URPLWMiPB)
  • Koordynowanie procesu składania reklamacji, wstrzymania oraz wycofania produktów
  • Prowadzenie i aktualizacja wewnętrznych rejestrów oraz baz danych
  • Współpraca z działami Regulatory oraz Quality w ramach struktur globalnych firmy

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie w przygotowywaniu powiadomień o wprowadzeniu do obrotu na terenie Polski nowych wyrobów medycznych
  • Znajomość Ustawy o wyrobach medycznych i towarzyszących rozporządzeń oraz dyrektywy europejskiej o wyrobach medycznych
  • Znajomość angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację mailową i telefoniczną, z uwzględnieniem nomenklatury rejestracyjnej
  • Mile widziane doświadczenie w procesie składania reklamacji
  • Samodzielność w organizacji pracy własnej

Oferujemy

Klient oferuje Pracę w innowacyjnej i szybko rozwijającej się branży oraz umowę o pracę.

Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel