Specjalista ds. Recepcji i Administracji

Energy Solution Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Wsparcie administracyjne i organizacyjne pracowników firmy oraz Zarządu w codziennej pracy, w tym w kontaktach z urzędami i instytucjami, firmami zewnętrznymi.
  • Przyjmowanie, wysyłanie, ewidencjonowanie oraz rozdział korespondencji i przesyłek.
  • Sprawdzanie i skanowanie wpływających dokumentów oraz ich archiwizacja.
  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów i przepływu informacji.
  • Wystawianie faktur za sprzedaż usług.
  • Wsparcie Działu Administracji w rejestracji danych z faktur i innych dokumentów w systemie informatycznym.
  • Kontrola zaopatrzenia w pełnym zakresie potrzeb biura i pracowników biura.
  • Przyjmowanie i obsługa spotkań wewnętrznych i zewnętrznych oraz praca przy organizacji spotkań firmowych.
  • Odbieranie połączeń telefonicznych.
  • Profesjonalne i dyskretne podejście do realizowanych zadań.
  • Dbanie o pozytywny wizerunek pracodawcy i estetykę biura.
  • Samodzielne realizowanie bieżących zadań zleconych, umiejętność samodzielnej organizacji pracy.

WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. średnie.
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze administracji biura, obsługi sekretariatu firmy, recepcji.
  • Przynajmniej dobra, praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office (Excel).
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone obowiązki.
  • Dokładność, rzetelność, terminowość i bezkonfliktowość oraz inicjatywa w działaniu.

OFERUJEMY:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie w młodym i zgranym zespole.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania.
  • Pracę w ambitnym, dynamicznym zespole.
  • Komfortowe warunki pracy.
  • Dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie).

Prezentacja firmy

Od 2008 roku zajmujemy się doradztwem energetycznym i gazowym. Zarządzam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta