Specjalista ds. realizacji zamówień

Tubes International sp. z o.o.

Toruń, pomorskie

Opis stanowiska pracy

  • kompleksowa obsługa klienta na sklepie
  • realizacja zamówień - wystawianie dokumentów sprzedaży (w tym obsługa kasy)
  • obsługa sekretariatu i korespondencji
  • praca z komputerem
  • współpraca z innymi oddziałami oraz centralą w Poznaniu

Wymagania

  • preferowane wykształcenie średnie lub wyższe
  • znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy i sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność rozwiązywania problemów
  • komunikatywność, sumienność, zaangażowanie, zdolności organizacyjne
  • mile widziana znajomość programu typu SAP, IFS

Prezentacja firmy

Tubes International jest firmą handlowo-produkcyjną dostarczającą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie