Specjalista ds. realizacji zamówień

ITARGET S.A.

00-585 WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca w sklepie internetowym AJKOMP

• przyjmowanie oraz wydawanie towaru

• wykładanie towaru na magazynie

• generowanie dokumentów sprzedaży oraz dokumentów magazynowych

• przygotowywanie i pakowanie zamówień

• kontrola oraz ewidencja stanów magazynowych

• współpraca z pozostałymi działami

• dbanie o towar i utrzymywanie porządku

Oferujemy

• pracę w firmie o mocnej pozycji na rynku

• stabilne zatrudnienie i atrakcyjne wynagrodzenie

• pracę w centrali firmy z dobrym dojazdem

• profesjonalne wewnętrzne szkolenia

• wsparcie merytoryczne i wprowadzenie w specyfikę pracy, branży i rynku

• możliwość rozwoju zawodowego i nabycia nowych kompetencji

• doskonałą atmosferę i warunki pracy

Wymagania

• dobra znajomość programu WFMAG
• mile widziane doświadczenie w pracy w magazynie
• znajomość zagadnień dokumentów handlowych i magazynowych
• sumienność i dokładność,
• umiejętność dobrej organizacji pracy
• umiejętność pracy pod presją czasu
• odpowiedzialność, zaangażowanie w realizację zadań

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Do przesyłanej oferty prosimy dołączyć następującą klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)"

Prezentacja firmy

Nasza firma.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne