Specjalista ds. realizacji zamówień z j. francuskim

PRESS GLASS S.A.

Tychy, Katowice, Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu.

Wymagania

OSOBA ZATRUDNIONA NA TYM STANOWISKU BĘDZIE ODPOWIEDZIALNA ZA:

  • obsługę zamówień kontrahentów krajowych i zagranicznych
  • koordynowanie działań w zakresie realizacji wymagań kontrahentów
  • weryfikację zamówień pod względem możliwości ich wykonania
  • sprawdzanie zgodności zarejestrowanych zamówień z ofertą

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • wykształcenia wyższego - preferowane kierunki techniczne lub filologia francuska (może być również student 4 bądź 5 roku studiów)
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • bardzo dobrej znajomości języka francuskiego – warunek konieczny
  • minimum komunikatywnej znajomości j. angielskiego
  • wzorowej dokładności i dbałości o szczegóły
  • prawa jazdy kat. B.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • prywatną opiekę medyczną współfinansowaną przez pracodawcę
  • uczestnictwo w szkoleniach i podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • pracę w młodym, dynamicznym i profesjonalnym zespole

Prezentacja firmy

Głównym celem PRESS-GLAS jest utrzymanie wiodącej pozycji na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Logistyka, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat