Specjalista ds. realizacji projektów

Builder Corp sp. z o.o.

Warszawa, 04-832, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wydawca miesięcznika BUILDER, organizator konkursów Budowlana Firma Roku, TopBuilder, konkursów dla młodych architektów i inżynierów zatrudni na stanowisko specjalisty ds. realizacji projektów do działań związanych z organizacją i realizacją projektów (konkursy, warsztaty, konferencje, projekty wydawnicze).

Główne zadania

• organizacja i realizacja założeń projektów - warsztaty, konkursy, specjalne  projekty wydawnicze

• ścisła współpraca z zespołem i wszystkimi stronami zewnętrznymi zaangażowanymi w dany projekt (uczestnicy konkursu, partnerzy)

• nadzorowanie harmonogramów

• budowanie relacji z partnerami biznesowymi

• bieżące monitorowanie i prowadzenie dokumentacji projektów

• promocja, marketing z wykorzystaniem social mediów

Wymagania

Wymagania

• wykształcenie wyższe

• umiejętności analitycznego myślenia

• komunikatywność

• łatwość nawiązywania relacji biznesowych

• odpowiedzialność, kreatywność

• znajomość języka angielskiego

• dyspozycyjność

• znajomość obsługi pakietu MS Office, Power Point

• dodatkowy atut - znajomość technik i narzędzi SEO

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie

• atrakcyjne wynagrodzenie (stałe i premie)

• satysfakcjonującą pracę

• możliwość rozwoju

Miejsce pracy : Warszawa Wawer, doogodny dojazd -  ul. Patriotów  (tuż przy stacji SKM i przystanku MZK)

Prezentacja firmy

PWB Media wydawca miesięcznika Builder - budownictwo, biznes, arc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media