Specjalista ds. realizacji projektów (relokacja do Szczecinka)

Headhunters sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta wiodącego producenta i dostawcy urządzeń zasilania gwarantowanego oraz systemów zdalnego monitoringu i nadzoru poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Miejsce pracy: Szczecinek

Zakres obowiązków:

  • wdrażanie systemu ERP pod nadzorem Senior Project Managera
  • zadania z zakresu analizy i optymalizacji procesów w firmie
  • samodzielne prowadzenie projektów w firmie lub grupie kapitałowej po zakończeniu projektu wdrożenia

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia, logistyka, zarządzanie)
  • j. angielski w stopniu bardzo dobrym
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów lub w pracy w firmie produkcyjnej, handlowej, usługowej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności analityczne
  • umiejętność wskazywania rozwiązań problemów

Mile widziane:

  • znajomość metodologii i narzędzi wspierających zarządzanie projektami
  • doświadczenie we wdrożeniu systemu ERP
  • znajomość rynku i rozwiązań systemów ERP oraz BI
  • znajomość procesów biznesowych w firmie produkcyjnej

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pomoc przy relokacji (dofinansowanie do wynajmu mieszkania)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dobre warunki pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu projektu i optymalizacji procesów w nowocześnie zarządzanej firmie
W razie pytań proszę dzwonić pod numer: 91 434 88 88