Specjalista ds. realizacji projektów EFS

KLS Partners

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do podstawowych zadań i obowiązków na niniejszym stanowisku będzie należało:

- rozliczanie projektów finansowanych z EFS;
- prowadzenie dokumentacji projektowej;
- kontrola nad prawidłową realizacją budżetu;
- przygotowanie wniosków o płatność oraz harmonogramów płatności;
- planowanie płatności dla kontrahentów i uczestników projektów;
- monitorowanie zgodności postępu rzeczowego z finansowym;
- kontakty z instytucjami pośredniczącymi i zarządzającymi;
- współpraca z działem księgowości.

Wymagania

- doświadczenie w rozliczaniu projektów EFS;
- skrupulatność, dokładność przy realizacji wyznaczonych zadań;
- komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie w swoją pracę;
- znajomości procedur związanych z realizacją projektów współfinansowanych z EFS;
- znajomości aktualnych zasad i wytycznych dotyczących EFS;
- znajomość systemów SL2014 i/lub LSI.

Prezentacja firmy

Doradztwo gospodarcze <br/> <br/>KLS Partners - Business Consulting od ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
Premie uzależnione od wyników
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting