Opis stanowiska pracy

1. Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem formalnym i rachunkowym;
2. Dekretowanie dokumentów;
3. Sprawdzanie zgodności dokumentów z wnioskami zakupowymi;
4. Komunikacja z innymi działami w celu wyjaśnienia wątpliwości oraz uzyskania informacji niezbędnych do prawidłowego zaksięgowania dokumentów;
5. Analiza dokumentów pod kontem podatkowym;
6. Przygotowywanie deklaracji i informacji podatkowych: CIT, IFT, ORDU, IFT, itp.;
7. Uzgadnianie rejestrów Vat oraz sporządzanie deklaracji VAT, VAT UE, JPK;
8. Monitorowanie zmian w bieżących przepisach podatkowych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe;
- Min. dwuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze podatków;
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
- Znajomość języka włoskiego będzie dodatkowym atutem;
- Bardzo dobra znajomość polskich przepisów podatkowych;
- Samodzielność, rzetelność, terminowość;
- Znajomość programu SAP;
- Umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy :
- Stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
- Zatrudnienie bezpośrednio przez firmę ASK Poland Sp. z o.o.
- Możliwość rozwoju,
- Pakiet świadczeń socjalnych, możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia dodatkowego na korzystnych warunkach,

Jak aplikować:
Prosimy o przesłanie CV z nazwą stanowiska przez portal Infopraca.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja / Sekretariat