Specjalista ds. Public Relations

Grupa BRM

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:
• Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• Umiejętność tworzenia strategii PR oraz doświadczenie w ich realizacji
• Lekkie pióro, doskonały warsztat dziennikarski
• Znajomość podstaw prawa prasowego
• Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne
• J. angielski na poziomie bardzo dobrym
• Doświadczenie związane z wydawaniem magazynów firmowych
• Dokładność, punktualność, rzetelność, kreatywność

Zadania:
• Samodzielne prowadzenie działań PR dla wybranych Klientów
• Pisanie tekstów, wywiadów, stały kontakt z dziennikarzami
• Aktualizacja lub tworzenie baz mediów
• Organizacja konferencji prasowych
• Organizacja eventów i imprez
• Komunikacja w SM
• Koordynowanie akcji specjalnych np. konkursów radiowych
• Przygotowywaniu raportów i zestawień

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencją full service, która realizuje projekty w Polsce ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media