Specjalista ds. Public Relations

Efix Dom Maklerski S.A.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba, którą zatrudnimy na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:
 tworzenie i redagowanie materiałów prasowych,
 tworzenie tekstów i materiałów reklamowych,
 współpracę z mediami,
 poszukiwanie nowych rozwiązań promocji oferty produktowej.

Wymagania

 co najmniej rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
 zainteresowania związane z marketingiem,
 kreatywność, lekkość pióra i łatwość operowania słowem,
 umiejętność redagowania treści,
 samodzielność w tworzeniu tekstów,
 komunikatywność na wysokim poziomie,
 zaangażowanie w wykonanie powierzonych zadań,
 znajomość branży finansowej będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

EFIX Dom Maklerski pomaga zarabiać pieniądze. Jesteśmy niezależną instyt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media