Specjalista ds. Public Relations

BE Public Sp. z o.o.

Czeladź, 41-250, śląskie

Opis stanowiska pracy

- działania z zakresu PR dla Klientów agencji (m.in. tworzenie notatek prasowych, monitoring mediów, działania social media, planowanie i realizowanie kampanii informacyjnych i promocyjnych, eventów itp.)

- współpraca przy tworzeniu materiałów marketingowych i promocyjnych

- udział w tworzeniu i realizacji strategii komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej

- przygotowywanie raportów oraz analiz

- nawiązywanie i pielęgnowanie relacji z dziennikarzami

Wymagania

- min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

- wykształcenie marketingowe lub kierunkowe (PR, komunikacja społeczna, filologia polska)

- swoboda pisania - "lekkie pióro"

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego

- dobra znajomość pakietu MS Office

- kreatywność i umiejętność nieszablonowego podejścia, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

- samodzielność i dobra organizacja pracy

- umiejętność obsługi CMS będzie dodatkowym atutem

- umiejętność obsługi programów graficznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji, w młodym i kreatywnym zespole

- atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV ze zdjęciem tylko w formacie pdf) oraz kilku swoich przykładowych tekstów.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją, która specjalizuje się w public relations, rekl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media