Specjalista ds. Przyjęcia Surowca Drzewnego

Plus Kadra Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec

Zadania:

- nadzór i kontrola prawidłowego funkcjonowania bramy towarowej,
- rejestracja samochodów,
- kontrola wjeżdżających pojazdów,
- zgłaszanie reklamacji.

Wymagania:

- wykształcenie minimum zawodowe,
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym,
- umiejętności organizacyjne, komunikatywność, dokładność.

Oferujemy:

- praca na podstawie umowy o pracę

- wynagrodzenie 12,00 zł/ brutto do 12,50 zł/ brutto + premia uznaniowa + dodatek 500 zł/ brutto za pracę w systemie 4- brygadowym

- możliwość stałego zatrudnienia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.