Specjalista ds. przygotowania produkcji

Space4u Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma budowlana poszukuje Specjalisty ds. przygotowania produkcji.

Do zakresu obowiązków na w/w stanowisku należą m.in.:

  • Samodzielna wycena i odpowiedzialność za przygotowanie ofert / kalkulacji         prac budowlanych lub instalacyjnych ( m. in. HVAC, WOD-KAN)
  • Analiza ryzyk i szans związanych z wykonaniem inwestycji, optymalizacja rozwiązań technicznych
  • Sporządzanie zapytań ofertowych
  • Pozyskiwanie Podwykonawców, analiza ofert
  • Tworzenie raportów , zestawień, baz danych, harmonogramów, dokumentacji i rozliczeń budowy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe
  • Minimum 3 letnie doświadczenie zdobyte przy realizacji (na budowie) oraz kosztorysowaniu i przygotowaniu ofert prac związanych z aranżacjami powierzchni biurowych.
  • Biegłej znajomości i obsługi programów CAD oraz Microsoft Office
  • Znajomość i obsługa programu do kosztorysowania Norma
  • Znajomość podstaw kosztorysowania, cen rynkowych robocizny i materiałów budowlanych
  • Umiejętność planowania realizacji prac
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w zespole i pod „presją czasu”

Prezentacja firmy

Firma budowlana

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie