SPECJALISTA DS. PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI

Euro-Comfort Sp. z o.o.

Leszno, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba będzie odpowiadała za:

  • Pomiary i wyznaczanie czasów zadanych
  • Tworzenie bazy normatywów
  • Wdrażanie nowych metod pracy
  • Doskonalenie i optymalizację procesów produkcyjnych
  • Analizę wydajności gniazd, linii i obszarów produkcyjnych
  • Kształtowanie stanowisk roboczych
  • Tworzenie i aktualizacje dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na stanowisku Inżyniera procesu, Technologa w firmie o produkcji seryjnej lub małoseryjnej
  • Znajomość technik normowania czasów (MTM-UAS, MTM-MEK lub Chronometraż REFA) – warunek konieczny
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem montażu i metodami pracy
  • Bardzo dobra znajomość MS Windows i MS Office
  • Znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Znajomość podstaw Lean Manufacturing

Wymagania

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie oraz w dynamicznym zespole
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i wykonywanej pracy

Prezentacja firmy

Euro-Comfort Sp. z o.o. w Lesznie jest największą spółką wchodząc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria