EUROS POLSKA Sp. z o.o.

Jeśli szukasz ciekawych zadań w przyszłościowej branży Energetyki Wiatrowej wykorzystaj szansę i dołącz do naszego zespołu w Warszowicach k/ Żor jako

Specjalista ds. przygotowania produkcji (k/m)

w naszym oddziale spόłki cόrki, EUROS Polska Sp. z o.o.

Obowiązki

  • Przeprowadzanie analiz niezbędnych do sporządzenia planów produkcji
  • Planowanie i uruchamianie zleceń produkcyjnych
  • Koordynowanie realizacji zleceń produkcyjnych
  • Nadzorowanie realizacji planów produkcji, bieżąca korekta założeń produkcyjnych
  • Współpraca z innymi działami w celu zaplanowania i realizacji procesu produkcyjnego,
  • Uczestniczenie w pracach nad strategią produkcyjną firmy
  • Monitorowanie stanów magazynowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w wyżej opisanej dziedzinie

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dobre i stabilne warunki zatrudnienia
  • Pełną wyzwań pracę w młodym zespole, w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w firmie będącej czołowym producentem turbin wiatrowych
Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV wraz z listem motywacyjnym za pomocą: