Specjalista ds. przygotowania i rozliczania produkcji w budownictwie-kosztorysant

Gryf-Bud

41-300 Dąbrowa Górnicza, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Analizę dokumentacji projektowej,
• Przedmiarowanie robót na podstawie dokumentacji technicznej
• Określenie technologii wykonanych robót
• Sporządzanie kosztorysów ofertowych i powykonawczych
• Analiza cen rynkowych głównych czynników produkcji
• Rozliczanie kosztów budowy
• Uczestniczenie w przygotowaniu dokumentacji powykonawczej
Rozpatrywane będą kandydatury z woj. śląskiego

Wymagania

Idealny kandydat to osoba posiadająca :
• Wykształcenie wyższe budowlane
• Min 2 letnie doświadczenie zawodowe
• Bardzo dobra znajomość branży budowlanej
• Znajomość obsługi komputera, w tym programów kosztorysowych np: NormaPro
• Znajomość technologii robót żelbetowych, sieci zewnętrznych wodno kanalizacyjnych, robót ziemnych
• Mile widziana znajomość programu AutoCad
• Prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

Firma budowlana zajmująca się wykonawstwem robót żelbetowych, sie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
3 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie