Specjalista ds. przygotowania i realizacji zamówień

Control Process S.A.

Kraków, Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • kierowanie zapytań ofertowych do podwykonawców lub dostawców
  • sporządzanie wycen
  • opracowanie planu potrzeb materiałowych, sprzętowych oraz transportowych
  • opracowanie harmonogramu robót, dostaw materiałów i usług
  • składanie zamówień do dostawców oraz kontrola nad procesem realizacji
  • kontrola terminów i weryfikacja dostaw

Oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Firma Control Process istnieje od 1991 roku. Od momentu założenia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Analityka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Budownictwo / Praca na budowie