Specjalista ds. Przetargów

A-BIOTECH Sp. j.

wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane biologiczne, biotechnologiczne lub pokrewne), mile widziane min. 2 letnie doświadczenie w przygotowywaniu postępowań przetargowych z zakresu urządzeń laboratoryjnych, odczynników do biologii molekularnej
  • Monitorowanie rynku przetargów, wybór postępowań do realizacji zamierzonych wyników sprzedażowych
  • Wyszukiwanie informacji o odbywających się postepowaniach przetargowych
  • Kompleksowa obsługa postepowań przetargowych
  • Nadzór nad realizacją umów zawartych w wyniku postępowań przetargowych
  • Przygotowywanie dokumentacji odwoławczej
  • Archiwizacja dokumentacji przetargowej
  • Przygotowywanie comiesięcznych raportów wg. ścisłych wytycznych
  • Prowadzenie wszelkich spraw administracyjnych związanych z zaopatrzeniem
  • Indywidualna odpowiedzialność za realizowanie celów stanowiska oraz powierzone zadania

 Oferujemy

  • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie handlowej w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość stałego rozwoju o podnoszenia kwalifikacji (szkolenia)
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • LuxMed-opieka medyczna

Osoby zainteresowane prosimy nadsyłać swoje aplikacje (CV oraz list motywacyjny) za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie do aplikacji klauzuli” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prezentacja firmy

Jesteśmy już od 2008 roku sukcesywnie zdobywając zaufanie i uznan... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Obsługa klienta, Praca Logistyka, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Administracja biurowa