Specjalista ds. przetargów Łódź

EVRES FINANCE SP Z O O

91-463 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. przetargów, zamówień publicznych region: Łódź Opis stanowiska: Wyszukiwanie przetargów związanych z działalnością firmy na rynku (prowadzenie rejestru) Przygotowywanie dokumentacji przetargowych , koordynacja procesu ofertowego, obsługa przetargów , wdrażanie wygranych przetargów

Szukamy osób z minimum rocznym doświadczeniem na w/w stanowisku pracy

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Administracja biurowa, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa