SPECJALISTA ds. PRZETARGÓW I E-COMMERCE

Guard 360 Sp. z o. o. S.K.

30-094 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie miała możliwość pracy i doskonalenia się w następujących obszarach:

E-COMMERCE czyli SKLEP INTERNETOWY I PLATFORMY SPRZEDAŻOWE

  • prowadzenie sprzedaży internetowej poprzez sklep internetowy oraz konta na portalach sprzedażowych i aukcyjnych,
  • kompleksowa obsługa klientów sklepu internetowego w zakresie zapytań i zamówień,
  • prowadzenie działań z zakresu marketingu internetowego (m.in. kampanie linków sponsorowanych, pozycjonowanie i optymalizacja stron),
  • tworzenie i realizowanie kampanii w mediach społecznościowych,
  • przygotowywanie kampanii e-mailingowych i newsletterów,
  • analizowanie prowadzonych działań marketingowych i sprzedażowych, proponowanie i wdrażania usprawnień.

POSTĘPOWANIA PRZETARGOWE

  • analiza rynku przetargów, wyszukiwanie ogłoszeń,
  • przygotowyanie ofert przetargowych,
  • kompleksowa obsługa postępowania przetargowego,
  • kompletowanie dokumentacji dotyczącej przetargów,
  • uzyskiwanie akceptacji i dostarczanie dokumentów podmiotom ogłaszającym przetarg,
  • archiwizacja dokumentacji przetargowej.

ADMINISTRACJA BIURA

  • nadzór nad zadaniami administracyjnymi, zwłaszcza nadzorowanie przepływu korespondencji oraz prowadzenie archiwizacji dokumentów,
  • wspieranie w pracy przełożonych.

Wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży internetowej oraz marketingu internetowym,
  • doświadczenie w przygotowywaniu ofert przetargowych będzie dodatkowym atutem,
  • mile widzane prawo jazdy kat. B. oraz  znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • zorientowanie na osiąganie wyznaczonych celów,
  • zaangażowanie, uczciwość, odpowiedzialność i etyczna postawa.

Oferujemy TOBIE:

  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • możliwość rozwoju wraz z naszą firmą,
  • pracę w inspirującym, motywującym środowisku,
  • biuro w centrum Krakowa, dobry dojazd komunikacją miejską, bezpłatny parking dla pracowników.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać za pośrednictwem platformy InfoPraca.

Prosimy o dopisanie do dokumentów aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Firma Guard 360 jest producentem oraz dystrybutorem szerokiego as... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce