Specjalista ds. promocji

Radio Kolor 103 FM

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Radio Kolor poszukuje kreatywnego wsparcia w dziale promocji. Nie szukamy osoby, która przychodzi do pracy. Szukamy osoby, która przychodzi do radia, by codziennie zrobić coś fajnego. Osoby która rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, a na cuda potrzebuje kilku dni.

Zapraszamy do zespołu młodych, dynami… Dobra, to wszyscy obiecują. Tak, mamy świetny zespół, mamy też dobre warunki finansowe, oferujemy ubezpieczenie zdrowotne, samochód służbowy, telefon, komputer, niezapomniane wyjazdy i brak nerwobólu przy rozpoczęciu dnia. Zresztą, porozmawiajmy o tym osobiście. Chętnie zaprosimy Cię na rozmowę, jeśli spełniasz przynajmniej część z tych warunków:

  • posiadasz przynajmniej dwuletnie doświadczenie w marketingu
  • posiadasz doświadczenie przy organizacji eventów na kilkaset osób
  • dobrze orientujesz w rynku warszawskich mediów
  • znasz dobrze Warszawę
  • rozpiera Cię energia i chcesz podjąć nowe wyzwania.

Przekonaj nas, że powinniśmy postawić na Ciebie! Prześlij swoje CV oraz kilka słów o sobie (w dowolnej formie, nie musi to być nudny list motywacyjny), które sprawią, że natychmiast chwycimy za telefon i zaprosimy Cię na spotkanie!

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do zobaczenia i do usłyszenia w Radiu Kolor!

Prezentacja firmy

Radio Kolor żyje tak, jak nasze miasto. <br/>Tworzymy zespół ludzi, któr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo