Specjalista ds. promocji studiów

Nowe Motywacje Sp. z o.o.

Mikołów, śląskie

Od: Nowe Motywacje Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Mikołów

Firma doradczo – szkoleniowa Nowe Motywacje przyjmie do swojego nowego biura w Mikołowie specjalistę ds. promocji studiów (i wsparcia sprzedaży). Poszukujemy dynamicznej, dobrze zorganizowanej osoby, która lubi kontakt z klientami oraz jest nastawiona na realizację celów. Oferujemy pracę w renomowanej polskiej firmie szkoleniowej, przyjazne środowisko pracy, możliwości rozwoju osobistego i zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach z zakresu miękkich kompetencji biznesowych, adekwatne do zaangażowania wynagrodzenie.

Zakres obowiązków:
- promocja i sprzedaż studiów podyplomowych;
- kontakt organizacyjny z uczestnikami studiów;
- pisanie tekstów merytorycznych i marketingowych;
- dbanie o biuro i dokumentację;
- wyszukiwanie w Internecie wydarzeń i informacji związanych z branżą szkoleniową;
- samorozwój poprzez uczestnictwo w wewnętrznych spotkaniach i szkoleniach;
- kontakt z trenerami i klientami.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe;
- zainteresowanie tematami sprzedaży, psychologii w biznesie, szkoleń, rozwoju osobistego;
- dobra znajomość programów MS WORD i MS Excel;
- chęć i kompetencje do pracy z telefonem i Internetem;
- umiejętność pisania atrakcyjnych tekstów merytorycznych i marketingowych;
- dokładność przy wykonywaniu zleconych zadań;
- otwartość w kontaktach z współpracownikami i Klientami;
- uśmiech na co dzień i zapał do pracy;
- gotowość do radzenia sobie z trudnymi sytuacjami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.