Opis stanowiska pracy

Współpraca z zewnętrzną Agencją PR oraz partnerami projektu
Monitorowanie realizacji projektu PR zgodnie z umową
Weryfikacja materiałów PR
Współpraca przy różnego typu eventach
Monitorowanie kosztów, harmonogramów itp.

Wymagania

Wykształcenie wyższe - preferowane: marketing i pokrewne
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (praca również w j. angielskim w międzynarodowym środowisku)
Znajomość MS Office
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy
Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
Doskonałe umiejętności komunikacyjne
Rozwinięte umiejętności analityczne

Prezentacja firmy

Stowarzyszenie branży spożywczej reprezentujące środowisko produc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media