Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem oraz rozpoczęciem realizacji nowych projektów EFS (RPO i POWER) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Projektu EFS

Obowiązki:

  • Pełnienie funkcji specjalisty w projekcie EFS
  • Przeprowadzenie kampanii informacyjno­promocyjnej i rekrutacji uczestników
  • Organizacja doradztwa, szkoleń, staży, pośrednictwa pracy
  • Sporządzanie umów, formularzy, dokumentacji projektowej
  • Obsługa administracyjna i logistyczna
  • Stały kontakt z uczestnikami
  • Nadzór nad prowadzonymi formami wsparcia
  • Prowadzenie biura projektu

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektach EFS;
  • Pozytywna opinia z poprzednich miejsc pracy w projektach EFS;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra obsługa komputera i Internetu oraz urządzeń biurowych
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Kreatywność, samodzielność – własna inicjatywa
  • Dobra organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność dostrzegania problemów, analizy, generowania adekwatnych rozwiązań
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • System profesjonalnych szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty UE
  • Do dyspozycji biuro projektu

Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się przygotowaniem i zarządzaniem projektami UE z p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse