Specjalista ds. projektowo-handlowych

OST-ENGINEER

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Specjalista ds. projektowo-handlowych to stanowisko łączące w sobie wiedzę techniczną oraz umiejętności handlowe.

Wiedza techniczna ma na celu umożliwienie swobodnego poruszania się pracownikowi w zakresie oferowanych przez naszą firmę rozwiązań tak by proponowane klientom usługi spełniały ich wymagania pod kątem funkcjonalności.

Umiejętności handlowe natomiast mają pomóc pracownikowi w procesie sprzedaży, w dotarciu do potencjalnego klienta oraz w jego późniejszej obsłudze godząc oczekiwania i możliwości finansowe klientów.

Pracownik ma możliwość proponowania dowolnego rozwiązania będącego w ofercie naszej firmy (sieci informatyczne, centrale telefoniczne IP, monitoring IP) co pozwala nam lepiej dopasować się do indywidualnych umiejętności pracownika a jemu dotrzeć do szerszego grona potencjalnych klientów.

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- dostęp do wysoko kwalifikowanych szkoleń (technicznych oraz handlowych)

- wsparcie działu wdrożeniowo-serwisowego

- praca w nowocześnie urządzonej przestrzeni biurowej

- umowa o pracę na czas nieokreślony

- praca w dni robocze

  poniedziałek - czwartek w godzinach 8:15-16:15

  piątek do godziny 14:15

Wymagania

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  (w zakresie technicznych i/lub handlowym)

- wysoka kultura osobista

- pogodne usposobienie

- prawo jazdy nie jest wymagane ze względu na stacjonarny charakter stanowiska.

Prezentacja firmy

Firma OST-ENGINEER powstała w 2000 roku. To już 24 lata. <br/> <br/>Wywo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Premia kwartalna + premia od wyników sprzedażowych
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż