Specjalista ds. Projektowania Wnętrz (3/4 etatu)

IKEA Retail Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

W IKEA szukamy ludzi, nie CV. I wierzymy, że podzielamy wartości, którymi kierujesz się na co dzień. To, że patrzysz na świat inaczej niż większość osób jest dla nas bardzo ważne.

O Tobie:

• masz wykształcenie w obszarze architektury wnętrz, plastyczne lub pokrewne,

• pasjonuje Cię obszar wyposażenia wnętrz i codziennego życia ludzi w domu,

• poszukujesz informacji na temat trendów w home furnishing,

• masz doświadczenie w pracy z produktem i jesteś wyczulony na estetykę i przestrzeń,

• bardzo dobrze znasz program AutoCad (znajomość SketchUp i/lub REVIT będzie Twoim dodatkowym atutem),

• lubisz pracować w zespole, a także potrafisz pracować indywidualnie w zależności od zadań.

Główne zadania:

• tworzenie wnętrz mieszkań w sklepie, widocznych dla klienta, od momentu projektu, przez konsultacje z innymi działam, budowanie wnętrza oraz dbanie o utrzymanie wnętrza w doskonałej kondycji,

• wykorzystanie wiedzy z zakresu wyposażania wnętrz do projektowania nowoczesnych aranżacji, które będą wpisywały się w wizerunek IKEA oraz odpowiadały na potrzeby klientów,

• odpowiedzialność za to, aby prezentowane w IKEA wnętrza były zgodne z obecnymi trendami i oczekiwaniami klientów,

• prezentowanie ciekawych, niebanalnych, sprytnych rozwiązań związanych z wystrojem wnętrz,

• wzmacnianie wizerunku marki, inspirowanie klientów oraz zachęcanie ich do częstszego odwiedzania sklepu IKEA.

Chcemy:

• abyś został z nami na dłużej - zapewniamy umowę o pracę,

• abyś rozwijał się #potwojemu – stworzymy ścieżkę rozwoju, która będzie odpowiadała na Twoje potrzeby,

• zadbać o poczucie bezpieczeństwa Twoje i Twojej rodziny - oferujemy opiekę medyczną i plan emerytalny oraz ubezpieczenie NNW,

• doceniać Twoje osiągnięcia,

• dać Ci możliwość wyboru dodatkowych benefitów - o szczegółach przeczytaj na Twoja Strona Pracy.

W związku z tym, że to stanowisko wymaga określonych kompetencji, prosimy załącz do Twojej aplikacji dowolny plik, w którym przedstawisz nam swoje doświadczenie.

Spodziewamy się, że rynek artykułów wyposażenia wnętrz w Polsce potroi się do 2035 roku, z IKEA jako liderem branży. Grupa IKEA jest światowym liderem w urządzaniu domu. Jesteśmy firmą, która kieruje się wartościami, a domowe życie jest naszą prawdziwą pasją. Naszą wizją jest tworzenie lepszych warunków codziennego życia dla wielu ludzi.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.